22-12-16
Czersk. Zaproszenie
Stowarzyszenie LEPSZE JUTRO
wznawia swoją działalność


Zapraszamy na walne zebranie wyborcze STOWARZYSZENIA LEPSZE JUTRO w Czersku w dniu 21 stycznia o godz. 18:00, ul. Dworcowa 31 (budynek AZK - dawny hotel). Zapraszamy wszystkich członków stowarzyszenia, sympatyków oraz osoby, które chciałyby wesprzeć włączając się  i dzieląc  swoim  wolnym czasem , talentem , doświadczeniem i umiejętnościami.

Zapraszamy również młodzież, aby wspólnie żyć i bawić się zdrowo i bezalkoholowo promując zdrowy styl życia bez alkoholu i narkotyków. Zapraszamy wszystkich, którym leży na sercu wspólne dobro - razem zdziałamy wiele, gdyż potrzebujemy siebie nawzajem.

Składam serdeczne podziękowanie pani dyrektor MGOPS oraz panu Maciejowi Janikowskiemu za użyczenie sali,przypominam też że w  każdy poniedziałek o godz. 18:00 w Czersku przy ul. Królowej Jadwigi (dawne pogotowie, obecna siedziba Senior Wigor) odbywają się spotkania w ramach grup wsparcia dla dorosłych, dzieci alkoholików i z rodzin dysfunkcyjnych.

Zdrowych radosnych błogosławionych Świat Bożego narodzenia i nadziei na lepsze jutro życzy Danuta Kononowicz


Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.