11-01-17
Czersk. Śladem naszych publikacji
Płot czy `parawan`? Rzecznik: Dotychczas
wydano 111 000 zł


Pojawiają się kolejne pytania mieszkańców Czerska w sprawie budowy wysokiego ogrodzenia Oddziału Zewnętrznego Aresztu Śledczego znajdującego się przy ul. Dworcowej. - Czy ten płot będzie już tak wyglądał? – pyta mężczyzna. - Na razie przypomina mi „parawan”, ponieważ nie ma połączenia ogrodzenia z budynkiem lub częścią gdzie przebywają osoby osadzone.O dalszą realizację zadania w Czersku oraz poniesione do tej pory koszty zapytaliśmy przedstawicieli AŚ w Chojnicach.

- Przy pracach remontowych (nie inwestycyjnych) trwających w Oddziale Zewnętrznym w Czersku nie jest wymagane posiadanie harmonogramu uwzględniającego całość niezbędnych do wykonania prac. Prace te są wykonywane etapowo według opracowanych kosztorysów.  W związku z powyższym nie potrafimy określić ostatecznego terminu zakończenia w/w prac.  Płot od strony marketu Biedronka powstanie. Obecnie nie mamy sprecyzowanych planów jak on będzie wyglądał i w jakim terminie powstanie. Dotychczas na prace remontowe w Oddziale Zewnętrznym w Czersku wydano 111 000 zł – informuje por. Anna Kruk, rzecznik prasowy dyrektora Aresztu Śledczego w Chojnicach.

(red)


Zobacz również ostatni artykuł (12.12.16r.):
"Stanowisko Aresztu Śledczego w sprawie budowy ogrodzenia w Czersku
(FOTO)"

 

 


Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.