Artykuł reklamowy

-15%  RABATU  na 15 lat
firmy PHU PANDA z Czerska

Nasz sklep dziecięcy przygotował promocję
z okazji okrągłej rocznicy. 

W tym roku zapraszamy wszystkich naszych klientów oraz tych którzy nas jeszcze nie odwiedzili w nowym większym lokalu na zakupy z rabatem!

-15%na wszystkie produkty z działu odzieży w naszym sklepie.
Wystarczy powiedzieć
RABAT NA 15 LAT FIRMY PANDA

Jest to najniższy rabat z tego działu , ponieważ niektóre rzeczy można u nas kupić również z większym upustem które nie rzadkodochodzą do -70%.

Jednocześnie dla wszystkich którzy zdecydują się na zakupy w naszym sklepie
do 31.01.2017 przygotowaliśmy kartę upominkową do wykorzystania na kolejne zakupy bez ograniczenia w czasie.

Aby odebrać gwarantowaną premię teraz wystarczy wydać tylko 50 zł lub wielokrotność tej sumy co zwiększa wartość Twojego upominku. Każde wydane 50 zł zwiększa kwotę. Możesz też podarować kartę innej osobie która zapłaci nią za swoje zakupy.

Promocja trwa teraz do końca Stycznia natomiast otrzymane karty można wykorzystać w dowolnym momencie. Do następnego zakupu można poczekać bez utraty ważności.

Chcemy się przypomnieć klientom którzy odwiedzali nas przez wiele lat w miejscu gdzie mieści się teraz piekarnia KROPEK a często pytają się o nasz sklep i chcą kupić odzież i towary dobrej jakości do odwiedzenia nas na naszym miejscu przy rynku głównym koło fontanny.

Nad bankiem Skok Stefczyka największe okno prezentuje naszą wystawę , dlatego serdecznie zapraszamy jeszcze raz do sprawdzenia oferty.

Nie wykluczamy przedłużenia promocji a raczej planujemy zwiększać propozycje dla naszych klientów z okazji okrągłej rocznicy o czym będziemy informować Was w innych artykułach na wizjalokalna.pl oraz FB – Polub nas!

Rabatem nie są objęte wszystkie towary sprowadzane na zamówienie w tym ALBY i STROJE KOMUNIJNE które mierzymy i zamawiamy dla klienta.


Oferujemy płatności zbliżeniowe i doładowania telefonów.

Oczywiście od wielu już lat można płacić u nas kartami debetowymi jak i kredytowymi , co pomaga nieraz w brakach przysłowiowej gotówki.

Odwiedzaj nas na FB http://facebook.com/pandaczersk aby twoi znajomi mogli skorzystać z promocji i być na bieżąco, ponieważ planujemy kolejne BONY ZAKUPOWE wkrótce.


PHU PANDA – Grzegorz Łącki
ul. Ostrowskiego 10
89-650 Czersk


gregorlacki@wp.pl

Kom: 603406665
Kom: 693383422


Sklep internetowy pod adresem
www.panda-czersk.pl
 


Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.