20-02-17
Gm. Czersk. Na Mistrzostwa Polski najprawdopodobniej pojedzie Jan Janikowski
Rejon i Mistrzostwa Województwa w tenisie stołowym

02.02.2017 r. w sali sportowej OSW w Kościerzynie rozegrany został Rejonowy Turniej w Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców. Celem zawodów było wyłonienie reprezentacji rejonu Czerskiego na Finał Wojewódzki w Tenisie Stołowym.


W zawodach wzięli udział uczniowie następujących szkół: OSW w Człuchowie, OSW w Kościerzynie, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Kościerzynie i ZSS w Czersku. Rozgrywki toczyły się w dwóch męskich kategoriach wiekowych i dwóch żeńskich, systemem „do dwóch przegranych”.

Z ZSS w Czersku do finału wojewódzkiego awansowali Alan Górski, Karol Parolski, Jan Janikowski i Natalia Babińska, zajmując odpowiednio I, III, IV i II miejsce.

Mistrzostwa Województwa odbyły się 08.02.2017r. w Słupsku. Tam nasi zawodnicy zajęli następujące miejsca: Jan Janikowski II miejsce, Karol Parolski III miejsce, Alan Górski IV miejsce i Natalia Babińska V miejsce.

Celem zawodów było wyłonienie reprezentacji województwa na Mistrzostwa Polski, które w dniach 03-05.03.2017r. odbędą się w Koninie. Na wcześniej wymienioną imprezę najprawdopodobniej pojedzie Jan Janikowski.

Zawodników do zawodów przygotowali: Jacek Grzelak, Paweł Jakubowski i Jarosław Fidurski

(JF)


Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.