21-02-17
Czersk. "Twarzą w twarz - portrety znanych i nieznanych”
Uczestnicy WTZ na wystawie w Czersku

Wczoraj (20.02.17) uczestnicy WTZ udali się do Biblioteki Publicznej na prezentację twórczości młodej czerszczanki Poli Paurowskiej.

- Wystawa pt. "Twarzą w twarz - portrety znanych i nieznanych” wywarła na naszych uczestnikach ogromnie pozytywne wrażenie, podziwialiśmy talent młodej Poli. Dziękujemy bardzo pani Jadwidze Izdebskiej za ciepłe przyjęcie, energię i entuzjazm z jakimi dokonała prezentacji wystawy w murach biblioteki. Obejrzenie portretów nie było dla osób niepełnosprawnych ostatnim  kontaktem z twórczością Poli - widząc bowiem zaciekawienie na twarzach uczestników obiecałam im spotkanie z autorką prac w WTZ. Myślę, że zdołam spełnić obietnicę - Pola to moja siostrzenica i mam nadzieję, że nam nie odmówi - podsumowuje kierownik WTZ Renata Breszka.

WTZ Czersk

 


Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.