21-02-17
Czersk. Policja szuka sprawców
Wandale dokonali zniszczeń na osiedlu w Czersku

W sobotę (18.02) wieczorem dyżurny chojnickiej komendy otrzymał zgłoszenie o zniszczeniu samochodu osobowego (wybite szyby, rysy na karoserii) zaparkowanego przy osiedlu mieszkaniowym w Czersku.  Na miejscu okazało się, że dodatkowo wybito szybę przy wejściu na klatkę schodową, uszkodzono też drzwi wejściowe do bloku.

Do zdarzenia doszło w rejonie ul. Przytorowej w Czersku. Niezwłocznie pod wskazany adres został skierowany najbliższy patrol policji, który natychmiast przeprowadził penetrację rejonu przyległego oraz centrum miasta, a także okolicznych osiedli w celu ujawnienia sprawców. Niestety nie udało się ująć sprawców. Na miejsce została również zadysponowana grupa dochodzeniowo-śledcza, która wykonała czynności procesowe i rozpytała świadków zdarzenia.

W tej sprawie zostało wszczęte dochodzenie, a funkcjonariusze z wydziału kryminalnego intensywnie pracują nad ustaleniem sprawców tego przestępstwa.

(red),KPP
 


Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.