3-03-17
Gm. Czersk. Ilość miejsc ograniczona
Spotkanie dot. samoobrony w Rytlu

Dnia 23 marca (czwartek) Ośrodek Kultury w Rytlu zaprasza na spotkanie dotyczące samoobrony, które odbędzie się w małej sali na I piętrze w godzinach:

- 16.00 – 18.00 – dla mieszkańców Gutowca

- 18.00 – 20.00 – dla mieszkańców Rytla

Wiek uczestników: od 18 lat wzwyż.

Obowiązuje strój i obuwie sportowe.

Zgłoszenia przyjmujemy do piątku 17 marca!

Ilość miejsc ograniczona!

Zajęcia tylko dla początkujących.

Na spotkaniu usystematyzujemy i poszerzymy Twoją wiedzę na temat zagrożeń, pokażemy jak wykorzystać ciało i osobiste przedmioty jako broń, które nosisz przy sobie zawsze i wszędzie, nauczymy patrzeć na agresora przez pryzmat jego słabych punktów, wykorzystywać zmysły i intelekt do uważnej obserwacji otoczenia i innych ludzi pod kątem bezpieczeństwa. Powiemy również jak strach i emocje wpływają na nasze działania w momentach zagrożenia i pokażemy intuicyjne techniki do wykorzystania w sytuacji ataku fizycznego.

Spotkanie zorganizowane w ramach Gminnego Programu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie i Ochrony Ofiar Przemocy w Rodzinie na lata 2017 - 2020 "Nie zamykaj oczu".

OK Rytel

 


Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.