11-03-17
Gm. Czersk.  Trasa Gutowiec - Woziwoda
Sołtys: Na mostach powstały głębokie dziury

Kierowcy korzystający z drogi powiatowej Gutowiec – Woziwoda skarżą się na stan techniczny traktu, szczególnie zniszczonego na mostach (Wielki Kanał Brdy oraz Czerska Struga).

- Na mostach powstały głębokie dziury. Interweniowałem w tej sprawie w Starostwie Powiatowym w Chojnicach. W piątek (10.03) przysłano na miejsce ekipę, która załatała dziury masą na zimno. Jednak cały odcinek drogi Gutowiec-Woziwoda, w tym ten znajdujący się na terenie powiatu tucholskiego jest w katastrofalnym stanie. Mam nadzieję, że chojnicki starosta poinformuje o tym fakcie swojego odpowiednika w Tucholi i wspólnie zajmą się zniszczonym i chyba zapomnianym, ale często uczęszczanym traktem – mówi sołtys Zbigniew Krzoska, który przesłał zdjęcia (poniżej) ekipy łatającej dziury na moście na Wielkim Kanale Brdy.  

(red)
fot. nadesłane

 


Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.