13-03-17
Region. Członkami zespołu są tancerze i tancerki z Czerska
Medale dla Paradise
Jeden złoty medal i tytuł MISTRZA POLSKI, 5 srebrnych i tytuł VICE MISTRZA POLSKI tyle krążków wywalczyły na Mistrzostwach Polski tancerki i tancerze z zespołu PARADISE, działającego przy Młodzieżowym Domu Kultury w Karsinie.

80 osobowa grupa taneczna PARADISE KARSIN wróciła właśnie z Krajowych Mistrzostw Polski Disco Dance i Street Dance Show Mistrzostw Polski disco dance i street dance show, w Karczewie pod Warszawą. Były one jednocześnie eliminacjami do Mistrzostw Europy i Świata. Organizatorami mistrzostw była Polska Federacja Tańca.

Warto przypomnieć, że członkami zespołu są tancerze i tancerki z Czerska.

Grupa Paradise wzięła udział w kilku kategoriach tanecznych i wiekowych - wszyscy wrócili z medalami!

1. ZŁOTO I TYTUŁ MISTRZA POLSKI W KATEGORII MINI FORMACJE STREET DANCE SHOW 12-15 LAT ZA CHOREOGRAFIĘ: "CYRK" !!!
2. SREBRO I TYTUŁ VICE MISTRZA POLSKI W KATEGORII SOLO STREET DANCE SHOW DLA KLAUDII LIPSKIEJ ZA CHOREOGRAFIĘ: "MARIONETKA"
3. SREBRO I TYTUŁ VICE MISTRZA POLSKI W KATEGORII MINI FORMACJE STREET DANCE SHOW DO LAT 11 ZA CHOREOGRAFIĘ: "MICKEY&MINNY"
4. SREBRO I TYTUŁ VICE MISTRZA POLSKI W KATEGORII MINI FORMACJE STREET DANCE SHOW POWYŻEJ 15 LAT ZA CHOREOGRAFIĘ: "POLICJANTKI"
5. SREBRO I TYTUŁ VICE MISTRZA POLSKI W KATEGORII FORMACJE STREET DANCE SHOW DO LAT 11 ZA CHOREOGRAFIĘ: "ANGRY BIRDS"
6. SREBRO I TYTUŁ VICE MISTRZA POLSKI W KATEGORII FORMACJE STREET DANCE SHOW 12-15 LAT ZA CHOREOGRAFIĘ: "MARILYN MONROE"
7. 4 MIEJSCE W KATEGORII DUETY STREET DANCE SHOW POWYŻEJ 15 LAT DLA KLAUDII LIPSKIEJ I WIKTORII WAJDZIK ZA CHOREOGRAFIĘ: "CZARNE PTAKI"
8. 4 MIEJSCE W KATEGORII FORMACJE STREET DANCE SHOW 31+ ZA CHOREOGRAFIĘ; "ARMIA"

GRATULUJEMY WSZYSTKIM TANCERZOM WSPANIAŁYCH WYNIKÓW TANECZNYCH!!!

W tej chwili szykujemy się do następnych imprezy tanecznej do Międzynarodowego Festiwalu Tańca w Koninie, oraz w lipcu grupa wyjeżdża na Międzynarodowy Festiwal tańca do Chorwacji. Cieszymy się, że początek sezonu rozpoczął się dla nas pomyślnie.

Tancerzy do mistrzostw przygotowali: Iwona Laska, Klaudia Lipska, Luiza Zaworska.

Paradise Karsin

Mistrzostwa Polski Karczew 2017 PARADISE KARSIN:


Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.