Artykuł reklamowy
Rower - idealny prezent na Pierwszą Komunię Świętą

Zapraszamy do zakupów. Oferujemy solidne rowery pochodzące od renomowanych producentów, które mogą być idealnym prezentem na Pierwszą Komunię Świętą. Naszym kolejnym atutem jest bogaty asortyment - w sklepie znajdziesz różne rodzaje rowerów.
Zapraszamy!

Wiosenna promocja – do każdego zakupionego roweru prezent!

Wiosna w pełni! To najlepszy czas, aby zadbać o własne zdrowie i sylwetkę. Najciekawszym i sprawdzonym sposobem jest ruch na świeżym  powietrzu przy użyciu jednośladu.

Serdecznie zapraszamy do naszego sklepu, który mieści się przy ul. Kościuszki 18 w Czersku, w którym już od 23 lat prowadzona jest sprzedaż rowerów.

Z bogatej oferty rowerów pomożemy wybrać najbardziej odpowiedni oraz dopasować go do Państwa potrzeb i stylu jazdy. - Mamy bardzo duże doświadczenie w branży – mówi sprzedawca Pan Marek, dla którego rower nie ma żadnych tajemnic. - Wykryjemy i naprawimy każdą usterkę.

Obecnie w ramach wiosennej akcji promocyjnej dodajemy do zakupionego roweru prezent za symboliczną złotówkę.

Znajdziecie u nas Państwo także części i akcesoria rowerowe, które są niezbędne każdemu rowerzyście. Na zamówienie sprowadzane są nawet najbardziej nietypowe rowery i podzespoły.

Pamiętajmy więc, jeżeli chcemy kupić dobry, solidny rower w atrakcyjnej cenie to tylko w SKLEPIE ROWEROWYM przy ul. Kościuszki 18 w Czersku.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo:
- rowery wielu renomowanych marek m.in. Folta, Giant, Merida, Romet,
- części i akcesoria wielu uznanych producentów m.in. Shimano, Giant, Sigma,  Continental, Schwalbe, Selley Roya, Nexelo, Sekura, Kenda,
- profesjonalny serwis

Serdecznie Zapraszamy!

SALON ROWEROWY
CZERSK
UL. KOŚCIUSZKI 18
tel. 692 675 597 


Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.