3-04-17
Czersk. Nie ustalono jeszcze terminu konkursu na zastępcę dyrektora czerskiego SP ZOZ
Czy burmistrz zatrudni kolejnego doradcę?

Po rezygnacji Adama Domińskiego z funkcji doradcy burmistrz Jolanty Fierek pojawiły się pytania o jego następcę. Dzisiaj (3.04) udało nam się zapytać włodarz czy zamierza zatrudniać kolejną osobę.

- Nie zamierzam – odpowiada krótko burmistrz Jolanta Fierek.
Włodarz mówi również, że nie ustalono jeszcze terminu konkursu na zastępcę dyrektora czerskiego SP ZOZ. Przypomnijmy, kilka dni temu pialiśmy o rezygnacji Marzeny Nawrot z tego stanowiska.

Burmistrz zapowiedziała również, że jutro (4.04) odniesie się do kwestii rejestracji telefonicznej pacjentów oczekujących na wizytę do kardiologa w czerskim SP ZOZ.

(red)

(AKTUALIZACJA)
4-04-17

Burmistrz Jolanta Fierek poinformowała dziś (4.04) sms-em, że temacie kolejek do kardiologa w czerskim SP ZOZ wypowie się w czwartek (6.04.). Przypomnijmy, pierwotnie włodarz zamierzała odnieść się do sprawy już w piątek (31.03). 


Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.