Ogłoszenie
Nabór do Akademii Sukcesu Społecznej Szkoły Podstawowej trwa do 31 maja 2017!

Rok temu uruchomiliśmy Społeczne Gimnazjum, którego dzieci mają zajęcia w budynku  czerskiego ogólniaka. W tym roku zgodnie z reformą gimnazjum jest przekształcane w szkołę podstawową.

Od 1 września 2017 r. pragniemy uruchomić dwie  klasy :  pierwszą i siódmą.  To, że dzieci już są  zapisane do szkół publicznych nie zamyka możliwości wyboru naszej szkoły. Wystarczy pobrać dokumenty ze strony www.asczersk.pl (rekrutacja) i dostarczyć je wypełnione  do sekretariatu Liceum (ul. Szkolna 3 – klasa siódma) lub Aniołowa (ul. Aleja Tysiąclecia 15a – klasa pierwsza). To wszystko ! My załatwiamy pozostałe  formalności.

Rodzice  dzieci sześcio i siedmioletnich  ! Rozważcie czy nie skorzystać z naszej oferty. Mała klasa (już od 10 osób), bezpieczne miejsce  (kompleks Aniołowo) możliwość indywidualnego podejścia do każdego dziecka, opieka jeżeli trzeba to do godziny 16.00. Zajęcia z młodym nauczycielem wspomaganym przez znakomitego i doświadczonego pedagoga, wycieczki, podręczniki  i strój sportowy fundowane przez szkołę. To wszystko czeka na pierwszoklasistów Akademii Sukcesu.

www.asczersk.pl

W tym roku część obecnych szóstoklasistów będzie zmieniać szkołę. ze względu na wymogi reformy. Zapraszamy do klasy siódmej Akademii Sukcesu. Można się do nas zgłosić bez względu na obwód szkolny. Nauka będzie realizowana w budynku liceum i pod kierunkiem nauczycieli  liceum gwarantujących licealny poziom edukacji. Zajęcia dodatkowe, wyjazdy na basen, treningi szermierki, wycieczki na Kaszuby i do Gdańska, a także podręczniki, laptopy i stroje sportowe – to wszystko za darmo otrzymują  obecni uczniowie  Akademii Sukcesu. To wszystko czeka także na przyszłych siódmoklasistów Akademii Sukcesu.

Akademia Sukcesu to szkoła, w której każdy z uczniów może odnieść sukces. Obecni pierwszoklasiści takie sukcesy odnoszą. Dla jednych są to finały konkursów, tytuł v-ce mistrza Polski w szermierce historycznej, nagroda wręczona w Ergo Arenie.  Dla innych to możliwość spokojnej nauki, nadrobienie zaległości i przekonanie, że  jest się równie ważnym i godnym szacunku człowiekiem jak  inni.  Rodzicom Akademia Sukcesu gwarantuje  nie tylko edukację  pociech i pomoc w ich wychowaniu , ale także spokój wynikający z  poczucia, że  dzieci są w szkole  przyjaznej i  bezpiecznej. To wszystko czeka na przyszłych uczniów Akademii Sukcesu i ich rodziców. Czekają dodatkowe zajęcia i lekcje nie zawsze prowadzone w rutynowy sposób. Poniżej film nagrany podczas lekcji chemii obecnej pierwszej klasy Społecznego Gimnazjum Akademii Sukcesu. W przyszłym roku takimi "chemicznymi magikami" będą uczniowie klasy siódmej AS.

Zobacz film - "Chemia da się lubić" - TUTAJ

Nienudna historia - ZOBACZ TUTAJ

Wszelkich informacji udziela dyrektor Akademii  (tel. 602-299-149, mail: hieronim.kucharski@gmail.com )

Dyrektor Akademii Sukcesu
Hieronim Kucharski


Poniżej zdjęcia naszej kadry oraz klas w Aniołowie:


Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.