19-05-17
Czersk. Do MGOPS dotarły pisemne uzasadnienia wyroków
Wkrótce apelacje w sprawach
Jolanty Lipskiej oraz Janusza Sikorskiego


W kwietniu br. Sąd Pracy w Człuchowie przywrócił do pracy na poprzednich warunkach Jolantę Lipską, ówczesną szefową czerskiej pomocy społecznej oraz Janusza Sikorskiego, byłego pracownika MGOPS – zobacz artykuł - TUTAJ.

Niedawno do czerskiego MGOPS trafiły pisemne uzasadnienia nieprawomocnych wyroków, które zapadły w Człuchowie. Wkrótce mają zostać wniesione apelacje.

- Apelacja od wyroku Sądu Pracy w Człuchowie w sprawie przywrócenia do pracy Jolanty Lipskiej i Janusza Sikorskiego jest obecnie sporządzana przez prawników. W najbliższym czasie zostanie złożona do sądu. W przypadku pani Lipskiej apelację pisze Tomasz Peplinski, w przypadku pana Sikorskiego Przemysław Dworecki – informuje Sylwia Tomaszewska, dyrektor MGOPS w Czersku.

(red)


W kwietniu br. Sąd Pracy w Człuchowie przywrócił do pracy na poprzednich warunkach Jolantę Lipską, ówczesną szefowej czerskiej pomocy społecznej oraz Janusz Sikorskiego, byłego pracownika MGOPS. Na zdjęciu - w środku - pełnomocnik Jolanty Lipskiej i Janusza Sikorskiego.

 


Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.