Ogłoszenie
Uwaga! Informacja na temat nowych oddziałów przedszkolnych w sołectwach: Będzmierowice, Gotelp, Lipki, Łąg-Kolonia, Malachin, Rytel, Zapędowo

Uwaga!

Rodzice dzieci urodzonych w latach 2014,2015, 2016!

 W związku z zamiarem  przystąpienia do realizacji projektu p.n. „Upowszechnianie edukacji przedszkolnej poprzez zwiększenie miejsc w przedszkolach wiejskich” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020, zwracamy się z zapytaniem do Rodziców dzieci urodzonych w latach 2014,2015,2016 czy są zainteresowani ,by ich dzieci uczęszczały do bezpłatnych punktów przedszkolnych 5 razy w tygodniu po 5 godzin. Planowana data rozpoczęcia działania punktów- jesień 2018.

W celu weryfikacji liczby chętnych prosimy o wypełnienie wstępnych deklaracji, dostępnych :

  1. U sołtysa,
  2. w Urzędzie Miasta w Czersku ,
  3. na stronie internetowej pod adresem www.czersk.pl

Deklaracje można składać w formie papierowej  lub przesyłać drogą mailową na adres oswiata@czersk.pl  do 26.05.2017 (piątek).

 

W razie pytań prosimy o kontakt pod numerem tel. : (52) 395 48 51

Zastępca Burmistrza Czerska

Grzegorz Klauza

Załączniki:

Deklaracja dla rodziców

Deklaracja dla rodziców PDF

 

 


Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.