Artykuł reklamowy

Sprawdzony sklep dziecięcy
PHU PANDA z Czerska ma już 15 lat
– Dziękujemy za zakupy!

Pragniemy przypomnieć wszystkim iż przenieśliśmy się z ulicy Dworcowej 6 gdzie mieści się teraz cukiernia Kropek do znacznie większego lokalu w centrum miasta przy rynku z fontanną na ul. OSTROWSKIEGO 10 gdzie bliżej jest wielu klientom aby do nas dotrzeć.

Jesteśmy teraz co nie wszyscy jeszcze wiedzą nad Bankiem – SKOK STEFCZYKA , wejście do nas jest między tym bankiem a sklepem mięsnym SKIBA – Przyjdź do nas - SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Nasz szeroki wybór akcesoriów dla dzieci i niemowląt znanych wszystkim rodzicom oraz również wielu babciom i dziadkom takich firm jak CANPOL , LOVI , TOMMEE TIPPEE , NUK , AVENT , DR BROWN zaspokoi gusta wielu z nich , ponieważ na miejscu dostępne jest naprawdę to co najbardziej potrzebne do codziennego wychowania naszych dzieci.

Pościel dziecięca , łóżeczka i materace dobrej jakości tak jak wiele ciekawych rzeczy.

Ponadto odzież gwarantowanej jakości sprawdzona już przez wielu rodziców którzy robią u nas zakupy głównie tych renomowanych firm jak

JANKES MODA , KANZ , BABY COLIBRA , ILTOM , CARMEN  i wielu innych które pojawiają się u nas po sprawdzeniu producentów.

Również odzież i akcesoria licencyjne z wielu bajek w tym również pościele z nadrukami reprezentacji

Polski w piłce nożnej którą tak lubimy i kibicujemy często tłumnie. Zobacz już teraz co mamy dla Ciebie jeżeli też cenisz jakość tak jak my.

Foteliki , wózki oraz krzesełka i nie tylko są naprawdę dobre ale i przystępne cenowo a jakość firmy CARETERO oraz Euro Cart potwierdza wielu naszych klientów ,

dlatego oferujemy możliwość zamówienia z szerokiego wachlarza asortymentu obu tych firm i nie tylko tych.

Wiemy że indywidualne podejście do każdego zamówienia gwarantuje Tobie zadowolenie podczas zakupów.

Rajstopy oferowane są najbardziej znanych firm w kraju WOLA , GATTA , KNITEX wszystkich które już znasz ale również innych dobrych. 

Sprawdź może komentarze o nas również na FB www.facebook.com/pandaczersk Polub nas już teraz - POLECAMY  

Nasz sklep dziecięcy obchodzi w tym roku okrągłą rocznicę 15 lat działalności.
Dlatego tym roku zapraszamy wszystkich naszych klientów na zakupy z rabatem 15%
 

Spytaj sprzedawcę o naszą rocznicę i uzyskaj za to -15% rabatu na wszystkie produkty z działu odzieży w naszym sklepie.

 Wystarczy powiedzieć RABAT NA 15 LAT FIRMY PANDA 

Jest to najniższy rabat z tego działu , ponieważ niektóre rzeczy można u nas kupić również z większym upustem które nie rzadko dochodzą do -70%. 

Jednocześnie dla wszystkich którzy zdecydują się na zakupy w naszym sklepie do 31.11.2017 przygotowaliśmy kartę upominkową do wykorzystania na kolejne zakupy bez ograniczenia w czasie. 

Pamiętaj również aby przed zakupem poinformować sprzedawcę i odebrać kartę upominkową.  

Aby odebrać gwarantowaną premię teraz wystarczy wydać tylko 50 zł lub wielokrotność tej sumy co zwiększa wartość Twojego upominku.  

Każde wydane 50 zł zwiększa kwotę.

Możesz też podarować kartę innej osobie która zapłaci nią za swoje zakupy. 

( Informujemy ponad to  że z promocji 5zł za wydane 50zł wyłączone są wózki i foteliki )

Chcemy się koniecznie jeszcze raz przypomnieć wielu naszym poprzednim klientom którzy odwiedzali nas przez wiele lat w miejscu gdzie mieści się teraz piekarnia KROPEK a często pytają jeszcze się o nasz sklep i chcą kupić odzież oraz towary dobrej jakości do odwiedzenia nas na tym właśnie nowym miejscu przy rynku głównym koło fontanny.  

Dziękujemy przy okazji wszystkim za bardzo duże zainteresowanie strojami komunijnymi którzy zakupili bądź zamówili u nas alby lub sukienki na uroczystość Komunii Świętej.

Serdecznie zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby w przyszłym roku.  

Oferujemy również wiele ciekawych ubranek do Chrztu Świętego dla naszych najmniejszych członków rodziny , nie skromnie powiemy że bardzo podobają się one wszystkim którzy szukają ciekawych i eleganckich strojów w naszym mieście i okolicy i cieszą się gdy nas odnajdą po czasie – Serdecznie zapraszamy!

 

Nad bankiem Skok Stefczyka największe okno prezentuje naszą wystawę ,

dlatego serdecznie zapraszamy jeszcze raz do sprawdzenia oferty.

Nie wykluczamy przedłużenia promocji a raczej planujemy zwiększać propozycje dla naszych klientów z okazji okrągłej rocznicy o czym będziemy informować Was w innych artykułach na www.wizjalokalna.pl oraz FB - Polub nas teraz  

Oferujemy płatności zbliżeniowe i doładowania telefonów.

 

Oczywiście od wielu już lat można płacić u nas kartami debetowymi jak i kredytowymi, co pomaga nie raz w brakach przysłowiowej gotówki.

Odwiedzaj nas na FB http://facebook.com/pandaczersk Polub nas jeśli chcesz być na bieżąco oraz aby twoi znajomi mogli również dowiedzieć się o nas.

PHU PANDA – Grzegorz Łącki
ul. Ostrowskiego 10
89-650 Czersk
gregorlacki@wp.pl

Kom: 693383422
Kom: 603406665

Sklep internetowy pod adresem:
http://panda-czersk.pl


Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.