6-07-17
Czersk. „W obiektywie Dariusza Sikorskiego”
ZAPROSZENIE NA WYSTAWĘ

Biblioteka Publiczna w Czersku serdecznie zaprasza na wystawę fotograficzną pt. „ W obiektywie Dariusza Sikorskiego”. W ramach promocji lokalnych talentów zaprezentowane zostaną fotografie pana Dariusza Sikorskiego, który jest mieszkańcem Czerska od 1999 roku.

Autor zdjęć fotografią interesował się od zawsze, ale zajął się nią profesjonalnie w 1997 roku. Najbardziej lubi fotografować naturę, piękne krajobrazy, ciekawe miejsca, a także zwierzęta i ludzi. Podróże, które są jego ogromną pasją, są jednocześnie okazją do zatrzymania chwili i uwiecznienia jej na zdjęciu. W kręgu zainteresowań pana Dariusza znajdują się również książki i jako wytrawny czytelnik uczestniczy w spotkaniach Dyskusyjnego Klubu Książki mieszczącego się w naszej rodzimej bibliotece. W wolnych chwilach bardzo lubi poznawać nowe miejsca  i interesujących ludzi, a także posłuchać dobrej muzyki. Mini wystawę prac pana Dariusza Sikorskiego można również oglądać w Małej Galerii Fotografii Marka Hackerta w Chojnicach.

Wystawę w Bibliotece Publicznej w Czersku będzie można podziwiać od 06.07 do 20.07.2017 r. w godzinach jej otwarcia.

Mat. Biblioteka Publiczna w Czersku

 


Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.