11-07-17
Czersk. Zalane piwnice w nowym budynku komunalnym
Czytelnik:  Woda również wlewała się na posesje

Nasz czytelnik przesłał zdjęcia ul. Wojska Polskiego w Czersku w trakcie wczorajszej (10.07) ulewy.

Oto kilka zdjęć z niewielkiej ulewy przy ulicy Wojska Polskiego. Jak widać na poniższych foto, stan drenażu jest wysoce niezadowalający. Taki stan utrzymywał się przez około 2 godziny. Głębokość około 30 cm. Woda również wlewała się na posesje mieszkalne. Proszę o zainteresowanie się tymże problemem czerskich radnych.” – pisze czytelnik, zdjęcia poniżej - w galerii.

Z kolei jedna lokatorek budynku komunalnego przy ul. Transportowców informuje o zalanych piwnicach w nowym obiekcie, który jest własnością gm. Czersk.

- Woda wlewała się do piwnicy przez okno, przez szczelinę przy parapecie. Piwnice były zalane. Ludzie, w tym młodzież sami wylewali wodę z pomieszczeń. Urzekła mnie taka ludzka solidarność. Mam nadzieję, że AZK zabezpieczy okna, aby już więcej nie dochodziło do podobnych sytuacji – mówi kobieta.
Dyrektor AZK w Czersku wyjaśnia, że zalane zostały piwnice jednego segmentu obiektu. Dodaje, że sprawa zostanie rozpoznana.

(red)

(Aktualizacja)
Kolejne zdjęcia przysłał mieszkaniec ul. 21 Lutego w Czersku, gdzie woda lała się z ulicy na teren posesji.(Aktualizacja)
Poniżej zdjęcia tym razem z Łęga.
- Zalane było całe centrum miedzy ul. Długą i Koscielną.Rów nie zdążył odprowadzić wody, pozalewało domy i ogrody - sygnalizuje mieszkaniec Łęga.

 
(Aktualizacja)
Następne zdjęcia czytelnika z Czerska. -Przedstawiają ulicę niedawno utwardzoną Bohaterów Września - pisze czytelnik, zdjęcia poniżej.Zdjęcia ul. Wojska Polskiego w Czersku:
 


Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.