16-0717
Gm. Czersk. W ramach gminnego programu przeciwdziałania przemocy
Ognisko dla mieszkańców sołectwa Łąg-Kolonia

W minionym tygodniu zostało zorganizowane ognisko dla mieszkańców sołectwa Łąg-Kolonia w ramach gminnego programu przeciwdziałania przemocy. Mimo nieprzychylnej pogody frekwencja była zadowalająca.

Zamki dmuchane i przejazdy wozem strażacki dały dużo frajdy najmłodszym a starszym zagwarantowano prelekcje funkcjonariuszy naszej Policji na temat bezpieczeństwa zarówno w rodzinie jak i na drodze. Indywidualnie można było zadawać pytani Pani pedagog Anecie jak rozwiązywać codzienne problemy. Dostępne były ulotki informujące o instytucjach niosących pomoc w rozwiązywaniu życiowych problemów.

Zadanie zostało sfinansowane ze źródeł GKRPA w Czersku, MGOPS w Czersku, Urzędu Miejskiego w ramach napisanego projektu przez Stowarzyszenie  Sołectwo Łąg-Kolonia.

Składamy podziękowania dla członków Rady Sołeckiej, mieszkańców, którzy uczestniczyli w przygotowanie terenu.

/FB/

 


Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.