Artykuł reklamowy
Salon 3ooo w Czersku
Złap SŁOŃCE z Rabatem
Zadbaj o swoje oczy już dziś!


Zobacz to wyraźniej

Dzisiejszy świat opiera się przede wszystkim na urządzeniach cyfrowych, takich jak tablet, smartfon czy komputer. Pracujemy w bliskich odległościach, często nieraz korzystamy jednocześnie z dwóch tego typu produktów. Taki tryb życia powoduje, że nasze oczy narażone są na większy wysiłek. Szybciej się męczą, przez co odczuwamy dyskomfort.

Wymaga to zupełnie innego podejścia względem profilaktyki naszego wzroku, dlatego właśnie chcemy pokazać, że ważne jest, abyśmy zaczęli zwracać uwag ę na sygnały wysyłane przez nasz organizm i odpowiednio na nie reagowali. W związku z tym wprowadziliśmy „Dzień zdrowego oka”.


Co to oznacza?

W każdy wtorek zapraszamy na bezpłatne badanie wzroku, jest to dzień, w którym każdy może przyjść, poznać całą procedurę i jednocześnie sprawdzić swój wzrok. W ten sposób chcemy pokazać, że wyraźne widzenie jest nieodłączną częścią naszego codziennego życia, które ma ogromy wpływ na komfort przy wykonywaniu podstawowych czynności.


Same okulary to nie wszystko.
W dzisiejszych czasach nie każdy chce nosić okulary, a nawet jeśli chce, to czasem są takie sytuacje, w których wygodniej byłoby bez nich. Posuwająca się do przodu technika, pomagająca na korygowanie wad wzroku i tutaj znalazła rozwiązanie - ALTERNATYWĘ dla okularów, a mowa jest o soczewkach kontaktowych. Przy zakupie okularów przedstawiamy możliwość korekcji wad wzroku za pomocą soczewek, a zainteresowanym osobom umożliwiamy wypróbowanie tego sposobu.


Gdzie jesteśmy?

Zapraszamy Państwa od poniedziałku do piątku w godzinach 9.30 – 17.30, a w soboty między 9 a 13 do Salonu 3ooo, ul. Dworcowa 6 (koło piekarni „Kropek”) w Czersku.
Tel. 882 674 516

Do zobaczenia!

 


Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.