30-08-17
Region. Pod naszym patronatem
I Imprezę na Orientację LEŚNICA

Zapraszamy na I Imprezę na Orientację LEŚNICA. Zawody odbędą się 9 września 2017 roku w Trzebcinach (gmina Cekcyn). Startujemy o godz. 10:00 w parku naprzeciwko siedziby Nadleśnictwa Trzebciny.

Przygotowaliśmy aż 5 tras:

TRASA TURYSTYCZNA. Uczestnicy trasy turystycznej otrzymają pełne, nieprzekształcone mapy topograficzne. To właśnie na tej trasie zawodnicy zobaczą najwięcej urokliwych zakątków regionu. Dystans – ok. 13 km.

TRASA ZAAWANSOWANA. To trasa przeznaczona dla doświadczonych zawodników, którzy świetnie czują się w lesie ze szczątkowo zachowaną mapą. Dystans – ok. 13 km.

TRASA JUNIORSKA. To trasa przeznaczona dla tych, którzy niezbyt pewnie czują się na trasie zaawansowanej, ale trasy drużynowa czy młodzieżowa wydają się im już zbyt łatwe. Dystans – ok. 10 km.
 

TRASA MŁODZIEŻOWA. To trasa o średniej trudności przeznaczona dla osób, które obyły się już nieco z mapą i kompasem, ale nie czują się na siłach, by wystartować w którejś z trudniejszych kategorii. Dystans – ok. 10 km.

TRASA DRUŻYNOWA. Leśny chillout. To krótka trasa dla tych, którzy – chcąc pobyć razem na łonie natury – nie lubią zmęczyć się nawet w najmniejszym stopniu. Trasa drużynowa to przyjemna zabawa z mapą, która nie wyklucza rywalizacji – także w tej kategorii będzie można powalczyć o najlepszy wynik. Dystans – ok. 7 km.

Na imprezę LEŚNICA można zgłosić się na 3 sposoby:

– SMS-em (535 156 117),
– mailem (inolesnica@gmail.com),
– w bazie zawodów.

Wpisowe dla zgłoszonych do 6 września do godz. 23:59 wynosi 10 PLN.

Wpisowe dla zgłoszonych później – 15 PLN.
Wszelkie opłaty wnosi się w dzień imprezy w bazie zawodów.

Regulamin do znalezienia pod adresem:
http://drive.google.com/file/d/0B8XsaaapAI5XWmd5dm1wczE3R1k/view


Więcej informacji na Facebooku na stronie wydarzenia
Impreza na Orientację LEŚNICA.

Do zobaczenia w Trzebcinach już 9 września! Zapraszamy!

 


Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.