3-09-17
Powiat chojnicki. Patronat nad imprezą objęli samorządowcy
Szymon Wydra i Carpe Diem zagrali
dla poszkodowanych w nawałnicy

Sobotni (2.09) koncert charytatywny w Bramie Pomorza dla poszkodowanych w niedawnej nawałnicy przyciągnął tłumy fanów Szymona Wydry, który wraz z zespołem dał wyjątkowy koncert. Wszyscy świetnie się bawili przy dźwiękach najpopularniejszych kawałków grupy.


Szymon Wydra jak zwykle dał z siebie wszystko, by publiczność na długo zapamiętała ten koncert.   |  fot. (m.n.)

Patronat nad imprezą objęli samorządowcy z naszego regionu, jednak z miasta Chojnice i powiatu nikt się nie pojawił, za to obecni w Centrum Handlowym byli zastępca burmistrza Brus - Krzysztof Gierszewski, Grzegorz Klauza, wiceburmistrz Czerska.  

- Carpe Diem naprawdę świetnie rozkręciło publiczność - ekscytowała się 15 letnia Oliwia, jedna z fanek grupy, która za nic nie przepuściłaby charytatywnego koncertu. - Szymon bardzo ładnie się zachował pozując do zdjęć z dziećmi i dając im mnóstwo autografów, chłopaki dali naprawdę długi i świetny koncert. Aż przeszły mnie ciarki.


Każdy, kto wspomógł potrzebujących otrzymał naklejkę „Dla Borów w potrzebie”.  Partnerem głównym było Centrum Kultury i Biblioteki im. Jana Karnowskiego w Brusach reprezentowanym przez jego dyrektorkę, Annę Orlikowską.

- Brama Pomorza pokryła koszty koncertu, a zebrane środki w całości przeznaczone będą na rzecz osób poszkodowanych w nawałnicy - powiedziała Katarzyna Kołucka, dyrektorka Centrum Handlowego Brama Pomorza.

(m.n.)

 


Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.