3-10-14
Czersk. Kolejny rodzinny festyn w „Jedynce”
"RODZINNIE, ZDROWO I NA SPORTOWO"

Dnia 1 października 2014 roku pierwszaczki ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Czersku wraz z rodzinami, wychowawcami, nauczycielami i dyrekcją bawili się , po raz kolejny, na rodzinnym festynie dla klas pierwszych.

Zgromadzonych powitała wicedyrektor Pani Ewa Polakiewicz. Integracja, która była głównym celem wydarzenia, ziściła się w stu procentach. Dzieci z rodzicami uczestniczyły w różnych konkurencjach i zabawach sportowych wykazując się niemałą zwinnością i szybkością. Wszyscy zawodnicy z wielkim zaangażowaniem przystąpili do przydzielonych im zadań i dawali z siebie, ile mogli. Podczas imprezy panowała niezwykle przyjazna i rodzinna atmosfera, sprzyjająca integracji i wzajemnym kontaktom. Nie było wygranych ani przegranych, ale z pewnością była dobra zabawa. Takich chwil jak te na festynie spędzonych na sportowo, z rodziną, nie zastąpi nic innego.

Wszyscy zgromadzeni po udanych i wyczerpujących zawodach sportowych udali się na degustację zdrowych, smakowitych owoców. Wychowawcy klas pierwszych, a zwłaszcza główna organizatorka p. Celina Kliczkowska, dziękują wszystkim za pomoc w przygotowaniu i przeprowadzeniu festynu, a rodzicom i dzieciom za udział oraz pozytywne nastawienie i uśmiech na twarzy.

Było rodzinnie, było na sportowo i z pewnością zdrowo.

Do zobaczenia w przyszłym roku!!!

mat. L. Bieszke-Wolf
zdjęcia: J. Polakiewicz

 

GALERIA ZDJĘĆ: TUTAJ


 


Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.