12-10-17
Czersk. Czytelnik znalazł kluczyki do samochodu oraz garażu lub domu
Do jednostek policji trafiają różne zagubione rzeczy

Nasz czytelnik informuje o znalezieniu kluczyków do samochodu oraz garażu lub domu, które leżały wczoraj (11.10) na parkingu pomiędzy stacją paliw, a marketem Lidl przy ul. Lipowej w Czersku. Mężczyzna pisze, że klucze zaniósł na miejscowy komisariat policji.

- Do naszych jednostek na terenie powiatu trafiają różne zagubione rzeczy. Staramy się odnaleźć właścicieli tych rzeczy, publikując informacje na ten temat na stronie internetowej Komendy Powiatowej Policji w Chojnicach oraz przekazujemy takie komunikaty do lokalnych mediów. Często znajdują się właściciele tych przedmiotów, jednak niektóre z nich niestety po upływie jakiegoś czasu trafiają do Biura Rzeczy Znalezionych przy Starostwie Powiatowym w Chojnicach - mówi Justyna Przytarska, rzecznik prasowy chojnickiej policji.

(red)


Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.