11-11-17
Gm. Czersk. Podsumowanie konkursu
"Kochamy nasze zwierzaki"
w ZSP w Malachinie

Przez ponad  miesiąc w ZSP w Malachinie trwał konkurs na najpiękniejszego domowego zwierzaka. Konkurs ten miał też  z głębsze przesłanie: "Miarą człowieczeństwa jest stosunek do zwierząt".

Na szkolnym telebimie, obsługiwanym przez Marcina Reszczyńskiego i Jakuba Weltrowskiego można było umieszczać zdjęcie swojego pupila z dowcipnym opisem. Do konkursu zgłoszono 22 kandydatów  tj.16 psy , 2 króliki, 3  koty a nawet uwaga !: jednego brata!

10 listopada 2017r odbył się  finał tego konkursu.

Jury w składzie uczniowie: Alina Czapiewska, Sonia Adler, Aneta Skiba, Kamil Podstawski, Karolina Duraj, Wiktoria Hetmańska, Jakub Weltrowski, nauczyciele: Dorota Borzyszkowska, Edyta Wulczyńska i Kazimierz Bieszke, biorąc pod uwagę urodę kandydata, jego imię i opis wyłoniła zwycięzców.

1 miejsce, złoty medal oraz książkę  "Zwierzęta świata"  otrzymała Zuzanna - koteczka  p. Doroty Thiede

2 miejsce , srebrny medal i książkę  "Psy rasowe"  przyznano psu Karoliny Zblewskiej

3 miejsce, brązowy medal i książka  "Wybierz psa dla siebie" przypadła Argusowi psu Kamila Zgubińskiego.

Nagrody pocieszenia: karma - dla najmilszego pieska Sandry Szwarc  oraz kocia toaleta dla najsłodszych kociaków Dinery i Rudasa p. Magdaleny Kucharskiej - z inicjatywy ich właścicieli trafią do schroniska dla zwierząt.

Organizatorzy konkursu klasa 3C i ich wychowawca Kazimierz Bieszke zobowiązali laureatów do przyprowadzenia swoich pupili do szkoły na prezentacje i sesję zdjęciową na czerwonym dywanie!!!

Elwira Bieszke-Binnebesel 

Poniżej zdjęcia z uroczystości podsumowania konkursu wykonane przez p. Waldemara Czapiewskiego, a zdjęcia ukochanych zwierzaków zrobione przez ich właścicieli:

 


Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.