12-11-17
Czersk. Kolizja na Tucholskiej
Opel uderzył w bok nissana

W niedzielę (12.11) ok. godz. 18.00 na ul. Tucholskiej w Czersku doszło do kolizji dwóch pojazdów.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący oplem astrą kombi wyjeżdżający autem z podporządkowanej ul. Podleśnej uderzył w prawy bok jadącego w kierunku Tucholi samochodu nissan micra, który w wyniku zderzenia obrócił się o 180 stopni.

Kierujący oplem, mieszkaniec Warszawy (tym autem podróżowały w sumie trzy osoby), tłumaczył później, że nie zauważył micry, a do zderzenia doszło w momencie, gdy podjechał swoim autem - wjeżdżając na Tucholską – aby zobaczyć czy od strony Tucholi ma wolną drogę.   

Kierująca nissanem, mieszkanka gm. Czersk (tym autem podróżowały w sumie dwie osoby) uskarżała się na bój kręgosłupa szyjnego. Kwalifikowanej pomocy medycznej udzieli jej czerscy strażacy, którzy pierwsi dotarli na miejsce kolizji. Założyli jej kołnierz ortopedyczny w celu zabezpieczenia kręgów szyjnych. Ostatecznie zespół ratownictwa medycznego zbadał kierującą na miejscu zdarzenia, kobiety nie zabrano do szpitala.

Interweniowała również policja.

(red)


Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.