13-11-17
Czersk. Wystawę można zwiedzać od 13. listopada do 1. grudnia
Wystawa malarstwa Lucyny Kuling

Centrum Informacji Turystycznej w Czersku zaprasza na wystawę malarstwa Lucyny Kuling z Chojnic. Ekspozycja obejmuje 41 obrazów olejnych, 5 akwareli, portrety malowane na drewnie oraz figurki. Inne prace Pani Lucyny można oglądać w internecie na stronie http://www.lucynaart.republika.pl

Wystawę można zwiedzać od 13. listopada do 1. grudnia w godzinach otwarcia CIT (8:30 – 16:30).

LUCYNA KULING

Rodowita chojniczanka, matka dwóch dorosłych synów. Pisze wiersze, fotografuje, tworzy figurki, rysuje i maluje różnymi technikami. Wystawa obrazów w Czersku jest Jej pierwszą wystawą.

Artystka o sobie:

„Maluję od kilku lat,każdy obraz to lekcja i zabawa. Każdy obraz to część mnie, moich myśli i zwyczajnych chęci namalowania czegoś bardzo zwyczajnego. Uczę się podglądając w internecie jak robią to inni, dlatego niektóre obrazy są podobne do tych z filmików i tutoriali, małe jest to podobieństwo, bo daleko mi do prawdziwych artystów, ale staram się robić to co robię coraz lepiej.”

CIT w Czersku


Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.