14-11-17
Powiat chojnicki. Hucznie i z rozmachem – relacja z imprezy urodzinowej
Od czterech lat zaproszenie
do Bramy Pomorza zawsze aktualne

W niedzielę (12.11) Brama Pomorza i jej klienci, mogli świętować 4. urodziny. Pierwsze i jedyne takie centrum handlowe w regionie z tej okazji przygotowało spore niespodzianki. A jedna z klientek wygrała nowiutkiego opla corsa.


Hucznie i z rozmachem świętowała Brama Pomorza swoje czwarte urodziny.   |  fot. (m.n.)

Już cztery lata w podchojnickich Lipienicach działa Brama Pomorza. Z okazji urodzin centrum handlowe zaprosiło klientów na występ Aleksandry „Alex” Kiedrowicz, zwyciężczyni ósmej edycji „Mam Talent”.


To pierwszy występ chojniczanki dla swoich chojnickich fanów od wygrania telewizyjnego talent show. Jak sama przyznała, bardzo się ucieszyła z tej możliwości. Oprócz „Alex” zaprezentowali się laureaci drugiej edycji lokalnego „Talent Show” w Bramie Pomorza. Z okazji urodzin nie zabrakło też innych urodzinowych niespodzianek i upominków.


Punktem kulminacyjnym było rozstrzygnięcie konkursu na hasło reklamowe Bramy Pomorza. Nagroda była nie byle jaka – nowy opel corsa. Jak się okazało pojedzie on w Bory Tucholskie w okolice Tucholi, a zwyciężczyni Martyna Olejnik zaproponowała hasło Bramy Pomorza - „Zaproszenie zawsze aktualne”.

(red) 

Relacja z imprezy urodzinowej, m.in występy Aleksandry „Alex” Kiedrowicz (WIDEO):
Impreza urodzinowa (ZDJĘCIA):


Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.