19-10-14
Powiat chojnicki. Każdy ich koncert jest jedyny, nieprzewidywalny
Urodzinowa feta Dżemu

Dwugodzinny fenomenalny koncert zagrał w piątek(17.10.) zespół Dżem w hali Centrum Parku w Chojnicach. W przeciągu półtora roku to już druga ich wizyta w tym mieście i miejmy nadzieję, nie ostatnia.

Ta grupa z 35 - letnim dorobkiem mogłaby odcinać kupony od swojej przeszłości. Ale za bardzo szanuje widownię i siebie, by tak czynić. Każdy ich koncert jest jedyny, nieprzewidywalny. Naturalnie musiały zabrzmieć największe hity "Dżemu", ale pomiędzy nimi muzycy przypominali mniej znane i zupełnie świeże kompozycje.

To co ich wyróżnia, to również autentyczna radość z bycia na scenie - te wzajemne uśmiechy było widać co chwilę.  A i widzowie potrafią dodać energii i animuszu, nic więc dziwnego, że Dżem zagrał aż 3 bisy! Gdy zagrali legendarne "Whisky", można było się spodziewać, że to już ostatnie akordy koncertu, ale gdzież tam! Zwieńczeniem spotkania z Dżemem był pięknie zagrany "List do M".

(ro)

 


Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.