19-10-14
Czersk. Opel uderzył w opla
Wypadek na ul. Wielewskiej w Czersku

Dwie osoby poszkodowane, dwa rozbite samochody to bilans niedzielnego(19.10.) wypadku drogowego w Czersku. Do zderzenia dwóch opli doszło na ul. Wielewskiej ok. godz. 12.30.

W kierunku Karsina jechały trzy auta, jedno za drugim - w takiej kolejności: opel, bmw, opel. Kierujący oplem astrą, który był na końcu kolumny rozpoczął manewr wyprzedzania. Uderzył w pierwszego opla, gdy ten skręcał w lewo, na posesję przy ul. Wielewskiej.

- Jechaliśmy w środku. W pewnym momencie zauważyłam jak opel kombi jadący przed nami zaczął skręcać w lewo. Po chwili wyprzedzający nas z dużą szybkością samochód uderzył w jego bok. To były ułamki sekund.  Usłyszałam potworny huk i zobaczyłam jak tłuczone szkło leci na nasze auto. Wszystko wyglądało strasznie. Ci ludzie w oplu kombi w ogóle nie spodziewali się, że za chwilę uderzy w nich inny pojazd – mówiła tuż po zdarzeniu pasażerka bmw.

W wypadku poszkodowany został kierujący oplem kombi i pasażerka. Szofer żółtego opla astry(mieszkaniec gm.Czersk), który uderzył w bok opla astry kombi nie odniósł obrażeń. Przybyli na miejsce strażacy musieli rozcinać opla kombi, aby wydobyć na zewnątrz starsze osoby. Mieszkańcy gm. Czersk trafili do szpitala.

Postępowanie w sprawie prowadzą funkcjonariusze Komisariatu Policji w Czersku.

(red)

 

 


Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.