20-10-14
Gm. Czersk. Olimpia na trzecim miejscu w tabeli
Olimpia wygrywa, Zieloni bez punktów

W kolejnym meczu rozgrywek rundy jesiennej B-klasy Olimpia Czersk podejmowała Unię Klawkowo. W pierwszej połowie dominowała Olimpia. W 23 minucie dośrodkowanie Marcina Gradowskiego na bramkę zamienił Paweł Reszczyński  - było 1:0 dla gospodarzy.

W następnych akcjach zawodziła skuteczność dopiero w 43 minucie Sebastian Pstrąg ograł na skrzydle dwóch rywali i dokładnym dośrodkowaniem obsłużył ponownie Pawła Reszczyńskiego i Olimpia schodziła na przerwę z dwubramkową przewagą.

Po przerwie gospodarze nie spuszczali z tonu i w 62 minucie to Paweł Reszczyński dośrodkował do Sebastiana Pstrąga, który po minięciu bramkarza strzelił do pustej bramki podwyższając wynik na 3:0, tym samym zaznaczając swoją dobrą grę w meczu. Olimpia poszła za ciosem i w 73 minucie Grzegorz Narloch z Pawłem Reszczyńskim rozmontowali obronę Unii i Paweł popularny "Kuman" zdobył swoją trzecią bramkę zmieniając wynik meczu na 4:0. Wysoka wygrana uśpiła nieco piłkarzy Olimpii i przed końcem meczu Unia zdobyła dwie bramki. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wygraną Olimpii 4:2.

KS OLIMPIA CZERSK – UNIA KLAWOWO 4:2(2:0)
Skład Olimpii: Piotrzkowski, Prądzyński, Marach, Repiński, Jażdżewski (58 min. Szarafin), Narloch, Przesławski, Gradowski, Pstrąg, Piotrowski (46 min. Łącki), Reszczyński.

Na następne spotkanie Olimpia wyjeżdża do Wielkich Chełmów, aby rozegrać mecz z miejscową Brdą - niedziela(26.10) godz. 14.00.

Porażka Zielonych w Chojnicach
Niestety gorzej w tej kolejce poszło drugiej drużynie z gm. Czersk uczestniczącej w rozgrywkach B-klasy. Zieloni Łąg ulegli na wyjazdowym spotkaniu Kolejarzowi Chojnice aż 0:4. Obecnie łężnie znajdują się na szóstym miejscu w tabeli. 26 października o godz. 14.00 będą podejmowali na własnym stadionie drużynę Gromu Leśno.