7-12-17
Powiat chojnicki. Niedziela 1 grudnia, początek 10.00
Mikołajkowa wystawa psów

W niedzielę (10.12) w hali Centrum Park w Chojnicach (ul. Huberta Wagnera 1) będzie okazja pooglądać psy ozdobne i do towarzystwa. - To mała wystawa, ale zgłosiło się 130 wystawców, którzy zaprezentują psy z 23 ras ozdobnych i do towarzystwa.


Martyna Śpica ze Związku Kynologicznego w Chojnicach zaprasza na Mikołajkową wystawę psów ozdobnych i do towarzystwa.   |  fot. (olo)

- Czyli takich, które najczęściej są w domach chojniczan i nie tylko – mówi Martyna Śpica, wiceprzewodnicząca ds. hodowlanych chojnickiego oddziału Związku Kynologicznego w Polsce.

Na wystawę przyjadą wystawcy z kilku państw, a oglądać będzie można m.in. chińskie grzywacze, pudelki, mopsy, buldogi francuskie, shih tzu i inne. Wystawa rozpocznie się w niedzielę o 10.00 i potrwa do16.00. Bilety po 8 zł, a dzieci wchodzą za darmo.

Tekst i fot. (olo)


Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.