Artykuł reklamowy
Salon łazienek BLU
Grupa FACHOWIEC - podłogi, drzwi

Nowy obiekt: 1000 m2 powierzchni – zapraszamy!


Zapraszamy do nowo otwartego salonu łazienek BLU oraz sklepu grupy Fachowiec w Chojnicach. W nowym obiekcie przy ul. Gdańskiej 96, na dwóch poziomach o łącznej powierzchni 1000 m2, przygotowaliśmy dla Państwa tysiące artykułów do wyposażenia wnętrz.


Oferujemy m.in. nowe kolekcje glazury, możliwość wykonania projektu łazienki – GRATIS oraz fachowe doradztwo.  Znajdujemy się w ogólnopolskiej sieci salonów łazienek BLU oraz sklepów FACHOWIEC co gwarantuje naszym Klientom bardzo duży wybór towarów od sprawdzonych producentów, a także niskie ceny zakupu.  

W sklepach FACHOWIEC można liczyć na fachową obsługę i doradztwo przy wyborze towaru oraz na atrakcyjne ceny i szeroki asortyment: panele podłogowe, podłogi drewniane, boazerie PCV i MDF, płyta OSB, drzwi oraz inne drobne artykuły potrzebne do wykończenia wnętrz.

W salonie łazienek BLU znajdują się najmodniejsze aranżacje łazienek, prezentujemy również podłogi i drzwi. Na miejscu możno przekonać się jak będzie wyglądać przestrzeń w Twoim domu.

Dysponujemy ekipami sprawdzonych fachowców, które zajmą się montażem zakupionego u nas towaru.

Transport GRATIS! Wyjątkowe promocje na miejscu! Sprawdź nas!

Zapraszamy!

Wybierz styl Twojej łazienki! 
Łazienka coraz częściej poza miejscem zabiegów pielęgnacyjnych staje się przestrzenią, w której odpoczywamy, relaksujemy się. Ważne jest, aby dokonać właściwej aranżacji, wybrać  odpowiednie wyposażenie, po to by stworzyć idealną przestrzeń do regeneracji sił.  
Jak zamienić łazienkę w mały salon spa?  Interesuje Cię łazienka w stylu skandynawskim lub minimalistycznym?
Zapraszamy do salonu BLU w Chojnicach. Projekt Twojej łazienki wykonamy GRATIS! Służymy fachowym doradztwem.

NOWE ARANŻACJE:

Salon łazienek BLU w Chojnicach

(INSPIRACJE - ZOBACZ)


Sklep grupy FACHOWIEC w Chojnicach

(zobacz pełną ofertę na www)


Salon łazienek BLU,
Sklep grupy FACHOWIEC - CHOJNICE:

ul. Gdańska 96
89-600 Chojnice

tel. 881 303 307

Godz. otwarcia:
Poniedziałek – Piątek: 8.00 – 17.00
Sobota: 9.00 – 13.0
Zapraszamy!


Chojnice, ul. Gdańska 96:
Salon łazienek BLU oraz Sklep grupy FACHOWIEC:


Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.