Ogłoszenie
Spotkanie z przedstawicielami
US, PIP i ZUS – zapraszamy

Serdecznie zapraszamy wszystkich Mieszkańców oraz Przedsiębiorców Gminy Czersk na  spotkanie z pracownikami Urzędu Skarbowego, Państwowej Inspekcji Pracy oraz ZUS dotyczące najważniejszych, aktualnych  zagadnień i zmian w 2018 roku.

W trakcie spotkania pracownicy instytucji chętnie odpowiedzą na wszystkie, nurtujące Państwa pytania i wątpliwości.  W szczególności zostaną omówione ważne, a obowiązujące od początku roku 2018 zmiany w przepisach.

Spotkanie odbędzie się we wtorek 9 stycznia o godzinie 10.00, w siedzibie Ochotniczej Straży Pożarnej w Czersku przy ulicy Starogardzkiej 42.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy i liczymy na Państwa niezawodne przybycie. To doskonała okazja, by skonsultować się z profesjonalistami, szczególnie teraz – na początku roku.

UM Czersk

 


Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.