11-01-18
KOMUNIKAT
Spotkanie z Powiatowym Lekarzem Weterynarii
- ptasia grypa, (ASF), bezdomne zwierzęta

„Burmistrz Czerska zaprasza mieszkańców Gminy Czersk, na spotkanie z Powiatowym Lekarzem Weterynarii, w dniu 24 stycznia 2018 r. na godzinę 9:00 w Ośrodku Kultury w Rytlu ul. Księdza Antoniego Kowalkowskiego, tematem którego będzie omówienie problemu wysoce zjadliwej grypy ptaków wywoływanej wirusem grypy H5N8, tzw. ptasiej grypy i wirusa afrykańskiego pomoru świń (ASF), oraz problem bezdomnych zwierząt.

Prosimy o udział wszystkich mieszkańców, którzy zajmują się hodowlą drobiu jak i trzody chlewnej, nawet ta najmniejszą przydomową, ze względu na duże zagrożenie oraz ważne informacje w przedmiotowej sprawie.

Kolejne spotkanie w tym temacie odbędzie się  w dniu 24 stycznia 2018 r. o godzinie 12:00 w Ośrodku Kultury w Łęgu ul. Chojnicka.

BUMRISTRZ CZERSKA”

UM Czersk

 


Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.