11-01-18
Powiat chojnicki.
Najbardziej poszkodowany jest mieszkaniec Czerska
Wypadek na berlince. Zderzenie samochodu
osobowego z ciężarówką


Poważny wypadek na berlince , na trasie Rytel – Jeziorki.  Ruch pojazdów  na drodze krajowej 22 w tym miejscu był utrudnieniony.


Dziś (11.01) około godz. 12.00 na granicy gmin Czersk i Chojnice doszło do zderzenia samochodu osobowego z ciężarówką marki scania. W pojazdach znajdowali się tylko kierujący.

Ze wstępnych ustaleń na miejscu zdarzenia wynika, że kierujący audi a3, jadący w kierunku Chojnic, z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z jadącym z naprzeciwka samochodem ciężarowym marki scania. Siła uderzenia była ogromna, pojazdy wypadły z drogi. Kierujący audi, 27-letni mieszkaniec Czerska, z poważnymi obrażeniami ciała trafił do szpitala. Hospitalizowany został również 53-letni kierowca ciężarówki, mieszkaniec Piły. Kierowca ciężarówki był trzeźwy, kierowcy audi zostanie pobrana krew do badania.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja, która bada okoliczności wypadku.

(red)


Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.