11-01-18
Powiat chojnicki. Obie dziewczyny zostały przewiezione do komendy
Zaginęła w Gdyni odnalazła się w Chojnicach

Policjanci ustalili miejsce pobytu zaginionej 16 – letniej dziewczyny, której zaginięcie zgłosiła w niedzielę jej matka. Informacje zebrane przez gdyńskich policjantów doprowadziły do mieszkania, w którym się znajdowała.


Obie dziewczyny zostały przewiezione do komendy, a następnie przekazane opiekunom.   |  fot. arch.red.

Zaginięcie 16 – letniej mieszkanki Gdyni zgłosiła w niedzielę jej matka. Ostatni raz widziana była przez nią w sobotę w okolicach dworca Gdynia Główna PKP. Nad ustaleniem miejsca przebywania zaginionej pracowali policjanci z komisariatu w Gdyni Witominie i kryminalni z gdyńskiej komendy. Poczynione przez nich ustalenia i zebrane informacje doprowadziły do wytypowania miejsca, w którym może przebywać.

Policjanci z Gdyni ustalili, że zaginiona może przebywać w mieszkaniu na terenie Chojnic. Celem sprawdzenia tej informacji do wskazanego mieszkania pojechali chojniccy funkcjonariusze, którzy odnaleźli poszukiwaną w towarzystwie innej zaginionej 16 – latki, której poszukiwania prowadziła komenda powiatowa policji w Kartuzach.

KWP Gdańsk

 


Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.