30-01-18
Gm. Czersk. Zaśpiewali kolędy
Chór św. Cecylii zaśpiewał podczas
mszy św. w Krzyżu

W niedzielę (28.01) jak co roku w okresie Bożego Narodzenia i Świąt Wielkanocnych chór św. Cecylii z Czerska uczestniczył we mszy św. o godzinie 9. 45 w filialnym kościele w Krzyżu, gdzie ubogacił swoim śpiewem Eucharystię. Chór parafialny św. Cecylii zaśpiewał pięć kolęd: Tryumfy Króla Niebieskiego, Bracia Patrzcie Jeno, Hej w Dzień Narodzenia, Ach Witajże Pożądana, i nową bardzo piękną kolędę Dlaczego Dzisiaj - chórzyści uwielbiają ją wykonywać.


Mszę św. odprawiał ks. wikariusz Karol Pobłocki. Za pośrednictwem portalu Wizjalokalna.pl pragniemy podziękować ks. Karolowi za słowa, które w podziękowaniu za nasz przyjazd, uczestnictwo i śpiew we mszy św. skierował do nas, Bóg zapłać.

Od 6 lutego po przerwie zimowej wznawiamy nasze ćwiczenia chórlane,
po mszy św. wieczornej w czerskim kościele - w każdy wtorek ok. godz. 18.30., w naszej salce parafialnej. Prosimy i zapraszamy wszystkich chętnych, którzy kochają śpiewać na nasze spotkania raz w tygodniu.

Nie licz nigdy czasu swego, który oddajesz Bogu i Panu swojemu, bo kto śpiewa z radością i oddaje to Bogu modli się podwójnie. Prosimy i zapraszamy wszytskich zainteresowanych do wstąpienia do chóru. Przyjęcia do chóru nadzoruje nasz organista i dyrygent pan Roman Cybula.

Z poważaniem

Chórzyści chóru św. Cecylii


W niedzielę (28.01) jak co roku w okresie Bożego Narodzenia i Świąt Wielkanocnych chór św. Cecylii z Czerska uczestniczył we mszy św. o godzinie 9. 45 w filialnym kościele w Krzyżu, gdzie ubogacił swoim śpiewem Eucharystię.


Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.