12-03-18
Czersk. „Piękno i styl”
Seniorki z Wigorem świętowały Dzień Kobiet

8 marca w Dziennym Domu Seniora w Czersku był dniem pod hasłem „Piękno i styl”. Na seniorki czekały rożne atrakcje. Pierwszą z nich były warsztaty kulinarne, na których poznaliśmy przepisy i przygotowywaliśmy dietetyczne i zdrowe koktajle warzywno-owocowe.

W kuchni królowały witaminy: jarmuż, maliny, pomarańcze i grapefruity, sałata, kiwi, jagody i brokuły. Na kolejnym stanowisku były udzielane porady dotyczące stylu, każda z pań dowiedziała się jaki ma typ urody.  Świetnie się bawiąc i eksperymentując, zrobiliśmy analizę kolorystyczną. W relaksacyjnym klimacie urządziliśmy spa dla dłoni. Nawilżające maseczki z naturalnych składników m.in. z siemienia lnianego, przypadły wszystkim do gustu. Nie zabrakło także przyspieszonego kursu makijażu, każda z pań została pięknie pomalowana. Usta podkreślone czerwoną szminką sprawiły, że panie zmieniły się w  hollywoodzkie gwiazdy. Po takich zabiegach pielęgnacyjnych seniorki chętnie pozowały na sesji zdjęciowej. Na zakończenie dnia wystąpił kabaret ,,Młoda głowa, myśl kobieto!” składający się uczestniczek i pracownic  Dziennego Domu. Wszystkie Panie wyglądały pięknie i pożegnały się w optymistycznych humorach.

mat. Dzienny Dom ,,Senior-WIGOR” w Czersku

 


Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.