Artykuły reklamowe
WIOSNA 2018!
Piękne bratki – własna produkcja!
Ogrodnictwo Mariusz Engelhart


W końcu WIOSNA!
Najlepsze kwiaty, najlepsze ceny!!!

Oferujemy kwiaty rabatowe, balkonowe, byliny, krzewy ozdobne oraz wiele innych rośli z własnej plantacji. W ciągłej sprzedaży BRATKI, BEGONIE, PELARGONIE I INNE.

Nasze gospodarstwo powstało w 1995 roku. Początkowo zajmowaliśmy się produkcją warzyw. Od kilku lat specjalizujemy się w produkcji kwiatów, tj. roślin rabatowo-balkonowych oraz w okresie święta zmarłych chryzantem.

Powierzchnia upraw w naszym gospodarstwie to 1400m2 ogrzewanych tuneli foliowych, w tym nowoczesny termiczny blok foliowy o powierzchni uprawowej 540m2.

Cały czas pracujemy nad unowocześnieniem produkcji dla stworzenia najbardziej optymalnych warunków wzrostu roślin, przez co poprawiamy jakość gotowego produktu i spełniamy coraz większe oczekiwania naszych klientów.

Krystyna i Mariusz Engelhart


Ogrodnictwo
Mariusz Engelhart

ul. Śliwicka 2
89-650 Czersk

Godziny otwarcia:
Pn.-Pt.: 8.00-18.00
Sob.: 8.00-16.00

tel. 603 239 856
ogrodnictwo@kwiatyczersk.pl

www.kwiatyczersk.pl

ZAPRASZAMY!


Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.