7-04-18
Gm. Czersk. Podziękowania
Strażacy z Rytla cieszą się z nowego nabytku

Nowy nabytek Ochotniczej Straży Pożarnej w Rytlu już jest w remizie. Mowa o siedemnastoletnim samochodzie strażackim Renault Premium GBA 1,5/24 (ośmioosobowym) przekazanym wczoraj (6.04) druhom przez wiceministra Jarosława Zielińskiego – relacja z uroczystości wręczenia promes samorządom oraz przekazania wozu – TUTAJ.

Strażacy ochotnicy z Rytla cieszą się z prezentu.

„Nasz nowy nabytek !! Renault Premium GBA 1,5/24. Wcześniej służył w SP PSP w Bydgoszczy.
Składamy serdecznie podziękowania dla sołtysa Rytla Łukasza Ossowskiego, wiceministra spraw wewnętrznych i administracji Jarosława Zielińskiego, komendanta głównego Leszka Suskiego, komendanta powiatowego Błażeja Chamier-Ciemińskiego i dla wszystkich którzy wspierali nas w dążeniu do pozyskania nowego wozu. Jeszcze raz dziękujemy !!
– piszą strażacy z Rytla i prezentują zdjęcia na portalu społecznościowym.


Poniżej kilka zdjęć z wczorajszej uroczystości w Chojnicach oraz samego pojazdu znajdującego się już w rytelskiej remizie (fot. OSP Rytel):
 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.