16-04-18
Powiat chojnicki. Fani jednośladów spotkali się, aby uroczyście zainaugurować sezon
Wiosna to początek sezonu na motocykle

Pasjonaci motocykli z Chojnic, regionu i innych miast uroczyście wczoraj (15.04.) rozpoczęli sezon motocyklowy. Inauguracja wydarzenia miała miejsce w Sanktuarium w Zamartem, gdzie zmotoryzowani otrzymali również szkaplerze.Fani jednośladów spotkali się, aby uroczyście zainaugurować sezon.  Na zdjęciu w Chojnicach, gdzie miało miejsce poświęcenie
motocykli, ich właścicieli i pasażerów. |  fot. (m.n.)

Wsparcie Opatrzności nie zaszkodzi, bo początek sezonu nie oznacza braku wypadków. Gdy msza w intencji motocyklistów zakończyła się, uczestnicy kawalkadą udali się do Chojnic.

Na chojnickim rynku nastąpiło uroczyste poświęcenie motocykli, ich właścicieli i pasażerów. Impreza zgromadziła sporą rzeszę publiczności. Można było podziwiać starsze pojazdy, jak również te najnowocześniejsze maszyny, rozwijające zawrotne prędkości.

Fani „dwóch kółek”, którzy tłumnie zjawili się w Chojnicach przyznali naszemu reporterowi,  że jazda motocyklem to oderwanie się od rzeczywistości, chwila relaksu, a otwarcie sezonu takie jak wczoraj - to także możliwość integracji. Motocyklistom życzymy wspaniałych przygód oraz bezpiecznej jazdy, która doprowadzi do celu!

(m.n.)


Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.