15-05-18
Czersk.
Tabele wyników drużyn z gm. Czersk
Podsumowanie meczów Olimpii

W ostatni weekend drużyna seniorów rozegrała wyjazdowy mecz z liderem tabeli MKP Szlachta. Do meczu Olimpia przystąpiła mocno osłabiona przez kontuzje i kary zawodników. Pomimo zdekompletowanego składu, mecz do 30 minuty był wyrównany i nic  nie wskazywało, że dojdzie do pogromu. Olimpia ostatecznie przegrała wysoko 8:1.


Drugi mecz towarzyski drużyny dziewcząt, również zakończył się wysoką porażką 3:10. Należy jednak usprawiedliwić dziewczęta, ponieważ drużyna dopiero się buduje i był to ich pierwszy mecz kontrolny na dużym boisku.

Pomimo wysokiej przegranej, dziewczęta Olimpii zaprezentowały się z dobrej strony i starały się prowadzić otwartą grę  z doświadczoną drużyną Olimpico Malbork (zdjęcie zespołów poniżej). Miejmy nadzieję, że jesienią kobiecy futbol na stałe zagości w kalendarzu rozgrywek. Potencjał jest, a chętnych do gry dziewcząt nie powinno zabraknąć.

mat. Janusz Ossowski

 

Tabele wyników drużyn z Czersk:
(pomorskifutbol.pl)

B - klasa- TUTAJ

 

V - liga - TUTAJ

 

 

 


Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.