Artykuł reklamowy
Rower - idealny na każdą okazję

Zapraszamy do zakupów w salonie rowerowym z 24 -letnim doświadczeniem w branży! Oferujemy bardzo ciekawą kolekcję solidnych rowerów pochodzących od wielu renomowanych producentów. Dodatkowym atutem jest bardzo szeroki wybór części i akcesoriów rowerowych!

Zapraszamy!

Serdecznie zapraszamy do naszego salonu, który mieści się przy ul. Kościuszki 18 w Czersku, w którym już od 24 lat prowadzona jest sprzedaż rowerów.

Z bogatej oferty rowerów pomożemy wybrać najbardziej odpowiedni oraz dopasować go do Państwa potrzeb i stylu jazdy. - Mamy bardzo duże doświadczenie w branży – mówi sprzedawca Pan Marek, dla którego rower nie ma żadnych tajemnic.

Znajdziecie u nas Państwo także części i akcesoria rowerowe, które są niezbędne każdemu rowerzyście. Na zamówienie sprowadzane są nawet najbardziej nietypowe rowery i podzespoły.
Pamiętajmy więc, jeżeli chcemy kupić dobry, solidny rower w atrakcyjnej cenie to tylko w SALONIE ROWEROWYM przy ul. Kościuszki 18 w Czersku.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo:
- kolekcję rowerów wielu renomowanych marek m.in. Romet, Folta, Giant, Merida,

- części i akcesoria wielu uznanych producentów m.in. Shimano, Giant, Sigma,Continental, Schwalbe, Selley Roya, Nexelo, Sekura, Kenda,

Serdecznie Zapraszamy!

SALON ROWEROWY
CZERSK
UL. KOŚCIUSZKI 18
tel. 692 675 597
Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.