2-06-18
Czersk. Książka Pauli Hawkins pt. „Zapisane w wodzie”
Czerwcowe spotkanie DKK
w Bibliotece Publicznej w Czersku

Zapraszamy wszystkich miłośników książek na kolejne spotkanie DKK, które odbędzie się 7 czerwca 2018 roku (czwartek), o godz. 16.00 w Bibliotece Publicznej w Czersku. Tematem do dyskusji będzie książka Pauli Hawkins pt. „Zapisane w wodzie”.

Pisarka ta debiutowała książką „Dziewczyna z pociągu”, która została przetłumaczona na ponad 40 języków i zekranizowana. Po tak dużym sukcesie czytelnicy na całym świecie czekali z niecierpliwością na kolejną powieść Pauli Hawkins. Czy „Zapisane w wodzie” otrzyma równie dobre recenzje od członków czerskiego DKK, jak pierwsza powieść autorki? Dowiemy się tego na czerwcowym spotkaniu klubu.

Zapraszamy serdecznie na spotkanie nie tylko stałych członków Dyskusyjnego Klubu Książki, ale mile widziani są również miłośnicy książek, którzy chcieliby zasilić szeregi naszego klubu.

Opiekun – moderator
Anna Brzezińska

 


Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.