11-06-18
Czersk. Zapraszamy
Obchody 50-lecia piłki ręcznej w Czersku

Szanowni Państwo.

Mamy dla Was nowe informacje, związane z organizacją obchodów 50-lecia piłki ręcznej w Czersku. Jesteśmy już po pierwszym juniorskim turnieju, który odbył się w maju. Kulminacja naszego tegorocznego święta nastąpi w dniach 14-16 września.


W sobotę 15 września odbędzie się towarzyski turniej międzypokoleniowy Pań i Panów, a po nim planujemy spotkanie bankietowe w Hotelu "Roal". Nadmieniamy, że koszt bankietu to 50 zł/na osobę (koszt imprezy (bez alkoholu) oraz okolicznościowa pamiątka). Poniżej podajemy nr konta, na które należy wpłacić w/w sumę. Jednocześnie informujemy, że z przyczyn organizacyjnych, zobowiązani jesteśmy jak najszybciej podać liczbę uczestników naszej imprezy bankietowej. Początkowo ustaliliśmy, że pieniądze należy wpłacić do 15 czerwca. Po licznych prośbach, zdecydowaliśmy przedłużyć termin wpłat do końca czerwca. Później koszt udziału w imprezie będzie wyższy (80 zł).

Dane do wpłaty:
Bank Spółdzielczy w Czersku
Odbiorca: Komitet Organizacyjny 50-lecia Piłki Ręcznej w Czersku
Nr konta: 71 8147 0002 0012 2630 2000 0010
W tytule wpłaty prosimy wpisywać imię i nazwisko uczestnika(ów).
Osoby chcące dokonać wpłaty, a przebywające poza granicami Polski, prosimy o kontakt indywidualny.

Jeśli chodzi o rozgrywki sportowe, również prosimy o jak najszybsze zgłaszanie się, abyśmy mogli podołać ich organizacji. Liczba miejsc jest ograniczona, ze względu na możliwości czasowe.
W razie pytań prosimy o kontakt przez portal społecznościowy Facebook, bądź telefonicznie z:

1) Maciejem Jakubowskim - tel. 502 248 114
 lub
2) Joanną Fidurską - tel. 603 396 253

O planach na pozostałe dni, tj. 14 i 16 września poinformujemy niebawem.

W imieniu Komitetu Organizacyjnego

Maciej Jakubowski

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.