11-06-18
Gm. Czersk.
Dzieci bawiły się wspaniałe
Dzień dziecka w Odrach

W niedzielę 10 czerwca obok szkoły w Odrach wyrosło wesołe miasteczko. Dmuchane zamki, wata cukrowa, baloniki, namiot z ławeczkami dla odpoczynku. O godz. 14 sołtys Zbigniew Wojtala przywitał dzieci i rodziców i zaprosił na trochę spóźniony, ale pełen atrakcji piknik rodzinny z okazji Dnia dziecka.

Największą atrakcją był oczywiście samochód straży pożarnej z OSP w Odrach, który woził dzieci na krótkie wycieczki po Odrach oraz urządzał wspaniały prysznic, co przy 30 stopniowym  upale  wspaniale wszystkich ochłodziło. Panie nauczycielki, prowadziły wesołe konkursy i zabawy. Dzieci bawiły się wspaniałe ale też opaliły się bardzo. Dla  wszystkich dzieci były napoje , słodycze i lody. Na rodziców czekała kawa i słodycze. Mimo upału przybyło dużo dzieci w różnym wieku i sporo maluchów  w wózeczkach z mamusiami i tatusiami. Może niż demograficzny już się w Odrach kończy?

Głównymi organizatorami pikniku rodzinnego były: Stowarzyszenie prowadzące szkołę w Odrach, p. nauczycielki , Rada Rodziców tej szkoły i Rada Sołecka . Ponadto imprezę sponsorowali: p. H. i K. Górnowicz, p. J. i A. Miesikowscy, p. K. i Z. Mollinowie, p. H. i B. Pastwa oraz druhowie OSP w Odrach . Namiot z wyposażeniem wypożyczył p. Marek Łangowski.

mat. Teresa Grubczak


Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.