31-08-18
Powiat chojnicki. Dla wszystkich egzamin zakończył się wynikiem pozytywnym
Awans zawodowy nauczyciela

Tegoroczne wakacje nie dla wszystkich były wyłącznie czasem wypoczynku, bowiem 24 lipca tego roku ośmioro nauczycieli zatrudnionych w szkołach prowadzonych przez Powiat Chojnicki (jedna osoba z ZSS w Czersku - przyp. red.) przystąpiło do bardzo ważnego egzaminu, jakim jest egzamin awansujący nauczycieli na stopień nauczyciela mianowanego.

Egzamin odbył się przed komisją egzaminacyjną licząca 5 osób, w skład której weszli eksperci, przedstawiciel organu sprawującego nadzór pedagogiczny, przedstawiciel szkoły, zwykle jest to dyrektor oraz w roli przewodniczącego komisji - przedstawiciel organu prowadzącego szkołę.Dla wszystkich egzaminowanych ten egzamin zakończył się wynikiem pozytywnym. Uroczyste ślubowanie oraz wręczenie aktów mianowania odbyło się 29 sierpnia b.r. w Starostwie Powiatowym w Chojnicach.

W. Bloch-Knopik
Starostwo Powiatowe w Chojnicach


Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.