3-09-18
Czersk. Podziękowania dla kibiców i darczyńców
KOLEJNE ZWYCIĘSTWO
ZAWODNICZEK OLIMPIA CZERSK

W niedzielę 2 września, na stadionie miejskim w Czersku odbył się kolejny mecz III ligi kobiet. Tym razem przeciwnikiem OLIMPII CZERSK była drużyna STAL JEZIERZYCE.

Pierwsze minuty spotkania przebiegały spokojnie bez kluczowych akcji, jednak więcej działo się pod polem karnym gości.

Pierwsza bramka strzelona przez Natalię Babińską wpadła w 21 minucie meczu. Dziesięć minut później, po bramce Moniki Weber, Olimpia Czersk prowadziła 2:0.

Przed zakończeniem pierwszej połowy, 36 minuta spotkania, OLIMPIA CZERSK podwyższyła wynik meczu na 3:0, autorką bramki była Wiktoria Czapiewska.

Od początku drugiej połowy spotkania zawodniczki OLIMPIA CZERSK broniły wysokiego wyniku. Pierwsza bramka kontaktowa dla gospodarzy wpadła dopiero w 59 minucie. Druga bramka dla drużyny STAL JEZIERZYCE wpadła w 69 minucie.

Mecz zakończył się sukcesem dla naszej drużyny, wynikiem 3:2.

Dziękujemy kibicom za liczną obecność i wsparcie.

Olimpia Czersk dziękuje również darczyńcom ( Gmina Czersk oraz Usługi budowlane Kropidłowski Fabian)