18-09-18
Czersk. Relacja
MECZ III LIGI KOBIET:  OLIMPIA
CZERSK- SZTORM II GDAŃSK

W niedzielę 16 września, na stadionie miejskim w Czersku odbył się kolejny mecz III ligi kobiet. Tym razem przeciwnikiem OLIMPII CZERSK była drużyna SZTORM II GDAŃSK.

Spotkanie od początku nie układało się po myśli zawodniczek z OLIMPII. Pierwsza stracona bramka wpadła już w 2 minucie meczu.

Dalsza gra nadal nie dodawała skrzydeł. Zawodniczki SZTORM II GDAŃSK zdobyły bramkę na 2:0 w 9 minucie spotkania.

Pomimo utraty bramek drużyna OLIMPII nie poddawała się. Do 28 minuty mocno broniła dostępu do bramki. Po pierwszej połowie spotkania wynik uplasował się na 3:0 dla gości.

W drugiej połowie meczu zawodniczki OLIMPIA CZERSK nie dawały za wygraną. Bramkę na 3:1, w 44 minucie spotkania zdobyła Martyna Glazer.

W pozostałym czasie drugiej połowy spotkania, drużyna OLIMPII miała kilka okazji na podwyższenie wyniku jednak w efekcie nie udało się zdobyć bramki.

Mecz zakończył się wynikiem 3:1 dla gości.

Dziękujemy kibicom za obecność i wsparcie.

8 września OLIMPIA CZERSK rozegrała spotkanie na wyjeździe z drużyną AKADEMIA PIŁKARSKA II LG. Mecz zakończył się wynikiem 3:1 dla gospodarzy.

Drużyna OLMIPII pierwszą bramkę straciła w 4 minucie meczu, ale w 18 minucie spotkania Wiktoria Czapiewska zdobyła bramką remisującą. Do końca pierwszej połowy było 1:1.

Po powrocie z szatni zawodniczki AKADEMII PIŁKARSKIEJ II LG szybko podwyższyły wynik na 3:1. (46 i 49 minuta spotkania). Pomimo ogromnych starań, zawodniczkom OLIMPII CZERSK nie udało się zmienić wyniku meczu.

Olimpia Czersk dziękuje również darczyńcom ( Gmina Czersk oraz Usługi budowlane Kropidłowski Fabian).