24-09-18
Czersk. Wyniki
Pierwszy medal Emilki
w przełajach na imprezie ogólnopolskiej

Ogólnopolskie   Jesienne  Biegi   Przełajowe  Związku Stowarzyszeń Sportowych   „SPRAWNI RAZEM”,  które odbywały się w dniach 21-22.09.2018r. w Warszawie, okazały się bardzo szczęśliwe dla uczniów i absolwentów Zespołu Szkół Specjalnych w Czersku a jednocześnie zawodników Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Sportowego „RAZEM”.

Emilia Pestka startując w biegu na dystansie 1200 m zajęła III miejsce. Patrycja Babińska uplasowała się na IV pozycji. W kategorii chłopców młodszych Janek Janikowski zajął VI miejsce. Mateusz Rekowski w najstarszej grupie na dystansie 3000m był VII.

Zawodników  do zawodów przygotował Przemysław Lepak i Jarosław Fidurski.